Aktualności

Kandydat PiS kłamie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jerzy JabłońskkiW dniu dzisiejszym (21 sierpnia 2018 r.) TVP Szczecin nagrywała w Nowogardzie wystąpienie Marcina Nieradki, radnego gminy, który ogłosił swój start do fotela burmistrza Nowogardu z listy PiS, w tegorocznych wyborach samorządowych.
W swoim wystąpieniu przed kamerą kandydat PiS stwierdził, że w ostatnich latach gmina nie oddała do użytku żadnego mieszkania komunalnego. Przysłuchujący się nagraniu mieszkańcy Nowogardu zaczęli krzyczeć, że to nieprawda, że to kłamstwo. Podawali, że w 2016 r. ddano do użytku 12 takich mieszkań. Wcześniej również wybudowano w Nowogardzie 12 mieszkań komunalnych.
Dlaczego kandydat z PiS rozpoczyna swoją kampanię wyborczą od kłamstwa? 
W ciągu ostatnich dwóch kadencji, ten kandydat, będąc radnym rady miejskiej dokonał tak niewiele, że teraz po prostu nie ma się czym poszczycić. Ucieka się zatem do kłamstw i oszczerstw. Czy takich ludzi chcemy w naszym samorządzie? 
Jak mówią oburzeni mieszkańcy Nowogardu, przykład idzie z góry. Kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki stwierdził, że to On w 2004 roku negocjował warunki wejścia Polski do Unii Europejskiej.
Czy chcemy mieć burmistrza który będzie kłamał i oszukiwał nas mieszkańców, po to, żeby mieć płatne stanowisko?


Jerzy Jabłoński

 Aby obejrzeć wspomniane wystąpienie i reakcje mieszkańców, kliknij TUTAJ

zapraszamy do biura

SLD w Nowogardzie
plac Wolności 9 / 214
72-200 Nowogard

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj 6

Wczoraj 5

W tym tygodniu 55

W tym miesiącu 145

Od początku 10296

Kubik-Rubik Joomla! Extensions