Aktualności

Przewodniczący musi odejść

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ProtestWśród transparentów na dzisiejszym nowogardzkim proteście w obronie praw kobiet po kontrowersyjnym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie dopuszczalności aborcji w przypadku wad wrodzonych płodu, znalazły się również takie, jak ten prezentowany obok.

Niestety, mamy dla protestujących złą wiadomość. Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Nieradka (PiS) nie ustapi, ani nie zostanie odwołany. Nie stanie się tak, ponieważ nie dopuszczą do tego jego koalicjanci z NOWEJ. Przecież to właśnie głosami radnych Kielana, Kani, Czernikiewicza, Kraty, Ceranki, Wiatra i Pawlak został wybrany na przewodniczącego, po odwołaniu z tej funkcji Stanisława SaniukaRazem głosowali choćby przeciwko remontowi Placu Wolności, dokończeniu ścieżki dookoła jeziora czy tak jak ostatnio - nie pojawili się na sesji poświęconej rozwiązaniu problemów z wybijającymi studzienkami kanalizacyjnymi. 

Ale chociaż teraz na nowego przewodniczącego Rady nie ma co liczyć, to jednak kadencja zarówno jego, jak i jego koalicjantów z NOWEJ za jakiś czas się skończy, a następnej może już nie być. Panie przewodniczący - Nowogard będzie o tym pamiętać. 

zapraszamy do biura

SLD w Nowogardzie
plac Wolności 9 / 214
72-200 Nowogard

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj 0

Wczoraj 20

W tym tygodniu 20

W tym miesiącu 56

Od początku 16425

Kubik-Rubik Joomla! Extensions