• 1
  • 2
  • 3

Komu nie przeszkadzają wybijające studzienki?

16-10-2020

Wybijające studzienki nie przeszkadzają radnym PiS i NowaWczoraj, tj. 15 października miała odbyć się sesja Rady Miejskiej poświęcona rozwiązaniu problemu, jakim są wybijające studzienki kanalizacyjne na terenie miasta. Jest to kwestia nagląca, ponieważ przy zwiększonej ilości opadów w sezonie jesienno-zimowym do wybićbędzie dochodzić częściej, jednak, jak się okazało - nie wszyscy radni tak uważają. 

Otóż radni PiS oraz Nowej, na sesję nie przyszli!
Obecny był jedynie przewodniczący, który wobec braku wymaganej ilości radnych zamknął sesję. To pokazuje, że na rozwiązaniu tego "śmierdzącego" problemu zależy jedynie radnym SLD, którzy na sesję przyszli. Zastanawiające jest, że radni Nowej i PiS niejednokrotnie o wybijającej kanalizacji mówili, jednakże gdy przyszła kolej aby coś z tym zrobić, zwyczajnie machnęli na to ręką. Zastanawiające jest, czy gdyby któryś z kandydatów tych dwóch ugrupowań na burmistrza faktycznie nim został, to czy w ogóle fatygowałby się, żeby przychodzić do pracy do ratusza? 

Poniżej zamieszczmy artykuł na ten temat, który ukazał się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Czytaj więcej

Zbieramy nakrętki dla Arusia

14-09-2020

mt_gallery:nakrętkiPrzy nowogardzkiej plaży stanęły z inicjatywy burmistrza Roberta Czapli dwa pojemniki na nakrętki, które zbierane są na pomoc dla Arusia Grzesiaka. Prosimy serdecznie o udostępnianie tej wiadomości i włączenie się do akcji. 

Czytaj więcej

Nasz Profil

Zapraszamy do lektury Biuletynu Społeczno-Politycznego "Nasz Profil"

Burmistrz Robert Czapla

Oficjalna strona Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli

Masz pytanie do radnych należących
do SLD Nowogard? 
A może masz jakiś pomysł,
jakieś spostrzeżenia?
 Napisz do nas!


Po lewej stronie możecie Państwo zadawać pytania oraz zgłaszać problemy dotyczące poszczególnych miejscowości naszej gminy.
Jeżeli zapytanie jest kierowane wyłącznie do Burmistrza lub konkretnego radnego,
proszę uwzględnić to w treści pytania.

Polecane strony

logo male sld

logo male sld zachodniopomorskie

logo male fms

logo male lewica

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj 3

Wczoraj 6

W tym tygodniu 9

W tym miesiącu 222

Od początku 9584

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Przyłacz się

Kto może zostać członkiem partii?

Członkiem partii może zostać obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 lat, korzysta z pełni praw obywatelskich, złożył pisemną deklarację członkowską w dowolnym kole, uiścił opłatę wpisową, uzyskał pisemną rekomendację od co najmniej jednego członka SLD, należącego od 2 lat do partii, jako osoby wprowadzającej.

Sojusz Lewicy Demokratycznej w Nowogardzie 
plac Wolności 9 
72-200 Nowogard